Статті

       Популярний бренд - це добре розкручене і пізнанне ім'я. Маркетологи всього світу витрачають масу часу і засобів, щоб закохувати споживача в торгову марку: переконати брати з полиці певний товар або регулярно відвідувати один і той же магазин. У хід йдуть усі мислимі і немислимі засоби: стрибок із стратосфери, велетенські інсталяції на хмарочосах, кілометрові банери. Проте розмір в даному випадку не має принципового значення, тому зовсім не обов'язково робити рекламу з таким розмахом. Поліетиленовий пакет з логотипом анітрохи не гірше справляється з цим завданням, а іноді виявляється набагато ефективнішим!

       Виготовлення пакетів з логотипом - вигідні інвестиції в просування бренду.

       Вам треба швидко, недорого і ефективно просунути бренд, познайомити потенційних клієнтів з виробником, притягнути увагу до магазину або супермаркету? Вирішити завдання допоможе виробництво пакетів з логотипом в Україні. Брендований пакет - це вже готова рекламна кампанія, яка працює на вас.


Переваги виготовлення пакетів з логотипом на замовлення:

1. Просування бренду

       Головне завдання маркетингової стратегії - розкрутити бренд (компанію, торгову мережу), зробити ім'я популярним і впізнанним. Через високу конкуренцію здається, що добитися цього складно. Але насправді рішення задачі простіше, ніж багато хто думає. На допомогу приходить виробництво пакетів з логотипом!

       Якщо брендовані пакети майка з назвою вашого супермаркету постійно мелькатимуть перед очима людей, то випадкові перехожі перетворяться на ваших покупців. Пакет з логотипом - ходяча реклама. Маркетингові дослідження показують, що 9 чоловік з 10 запам'ятовують напис на пакетах, якщо бачать їх постійно.

2. Ефективний маркетинг

       Чим більше людей носитимуть ваші пакети майка з логотипом - тими більше клієнтів ви отримаєте. Це найдешевший і ефективніший маркетинговий інструмент, який можна собі уявити. Ходяча реклама набагато переконливіша за листівки, банери і рекламні щити.

3. Зручність для покупця

       Покупцеві продуктів, побутової хімії і будь-яких товарів треба кудись скласти свої покупки. Мало хто постійно носить в сумочці парочку шоперов на такий випадок. До хорошого звикають швидко, тому споживач впевнений, що ви потурбувалися про нього і надасте тару для покупок. А якщо це буде міцний і красивий пакет з логотипом, то його стануть використовувати неодноразово. Таким чином ви збільшите охоплення аудиторії, яка побачить вашу рекламу.

4. Бюджетні інвестиції

       Багато видів реклами коштують цілий стан. Наприклад, вивіска на міському хмарочосі може з'їсти річний рекламний бюджет компанії. Думаєте, багато хто стане закидати голову, щоб нею помилуватися? Ні, буквально одиниці!

       Реклама на пакетах з логотипом не просто дешева, вона самоокупна! У більшості випадків споживач платить за пакет. Але навіть якщо ви вирішите роздати брендовані пакети банан або петля безкоштовно, то точно не помилитеся. Люди люблять багаторазові пакети, адже вони роблять життя простіше і краще!

Представляємо вашій увазі статті про пластикові пакети, в яких багато цікавої і корисної інформації.Вверх