МПАК: Унікальна упаковка товарів з логотипом замовника

Цех заводу з виготовлення пакетів

Брендовані пакети та упаковка з логотипом для просування вашого бізнесу

Наша компанія виготовляє фірмові пакети з логотипом, упаковку, плівку та інші затребувані товари господарського та побутового призначення з поліетилену під торговою маркою МПАК.

Місія, мета, цінності та стратегія нашої компанії

       МПАК є одним з провідних виробників пакетів з логотипом в Україні. В процесі розвитку постійно переглядаємо свої цілі, ставимо перед собою більш складні завдання. Але місія і цінності, які нас надихають, залишаються незмінними.

Місія

       Ми бачимо нашу місію у виготовленні продукції для розвитку бізнесу і просуванні брендів наших клієнтів на ринку, а також у забезпеченні споживача необхідними в побуті пакетами, які поліпшують життя, створюють комфорт, економлять час.

Цілі

Наші основні цілі: розвиток виробництва в Україні і задоволення нагальних потреб сучасного покоління без шкоди для майбутніх поколінь і навколишнього середовища.

Цінності

 1. Орієнтація на запити клієнта і ведення відкритого партнерського діалогу. Ми працюємо для кожного клієнта і потребуємо вас не менше, ніж ви нас. Тому у нас на першому плані повага, порядність, надійність, увага до кожного замовника.
 2. Відповідальність за природу і екологію. Ми активно впроваджуємо нові технології і налагодили виробництво біорозкладаної упаковки, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.
 3. Стабільний розвиток. Ми багато чого вже досягли, але маємо грандіозні плани на майбутнє. Ми працюємо, щоб робити для вас більше і ставати для вас краще.
 4. Соціальна відповідальність бізнесу. Ми беремо участь у суспільних проектах, ведемо законний бізнес, дотримуємося трудового й податкового законодавства. Тільки виробництво може підняти економіку країни і забезпечити майбутнє наших дітей.

Стратегія

       Власне виробництво повного циклу, на якому проходять всі етапи технологічного процесу, дозволило нам зайняти лідируюче положення серед виробників упаковки в Україні. Завдяки такому підходу ми можемо пропонувати вам вигідну співпрацю і гарантувати незмінно високу якість продукції.

Асортимент нашої продукції

Ми виробляємо товари для споживачів і допомагаємо бізнесу розкрутити свій бренд, збільшити продажі, зробити бізнес ефективним і прибутковим.

У нас можна замовити виготовлення пакетів різних видів:

 • пакети поліетиленові майка, банан, петля для реалізації через торгові мережі;
 • брендовані пакети для проведення рекламних або промо-акцій, презентацій, участі у виставках;
 • біорозкладні пакети для підтримки всесвітнього руху захисту природи та додаткового залучення клієнтів;
 • сміттєві мішки;
 • всі види поліетиленової упаковки з фірмовим дизайном;
 • рулонну упаковку з друком та без друку;
 • плівку будівельну, сільськогосподарську та т. ін.;
 • вкладиші поліетиленові, мішки будь-яких розмірів;
 • одноразові поліетиленові рукавички для покупців і ваших співробітників;
 • бахіли одноразові поліетиленові.

       Відомо, що населення нашої планети використовує за хвилину 10 мільйонів поліетиленових пакетів, за рік - до 5 трильйонів. Упаковка значно збільшує терміни зберігання продукту, завдяки чому вважається революційним проривом для харчової промисловості. Для кожної рекламної або піар-кампанії маркетологи рекомендують замовити пакети з логотипом.

       Вам потрібна нестандартна продукція, яка відсутня у нашому асортименті? Подзвоніть нам або напишіть! Ми виконаємо замовлення будь-якої складності, впораємося з великим обсягом і вкладемося в обумовлені терміни.


Переваги співпраці з нашою компанією

       Так як наш завод є виробництвом повного циклу, то ми можемо запропонувати вам більш вигідні умови співпраці, ніж інші виробники пакетів.

Низька ціна продукції

       Ми самостійно виготовляємо плівку, робимо з неї фірмові пакети з нанесенням флексодруку, займаємося модернізацією виробництва, удосконаленням технологій і ремонтом обладнання. В собівартості нашої продукції немає накруток і націнок інших виробників, що дозволяє нам здешевити її і зробити більш доступною. Ви платите тільки за виробництво пакетів, а не оплачуєте послуги численних постачальників і посередників.

Гарантовано високу якість

       Ми корегуємо характеристики готового продукту ще на рівні планування, контролюємо кожен етап технологічного процесу, при необхідності вносимо в нього зміни. Це швидше, дешевше і надійніше, ніж підготовка спецзамовлення для клієнта, якому потрібен продукт з певними характеристиками, передача цього замовлення постачальнику матеріалів, підгонка набігу якихось параметрів.

Власні дослідження та напрацювання

       Змінюючи склад компонентів сумішів для виготовлення кінцевого продукту, можна отримувати поліетилен більш високої якості з мінімальною різницею в собівартості готового продукту. В підсумку наші клієнти отримують упаковку і друк на пакетах, якість яких набагато вище ціни.

Дотримання термінів

       Ми плануємо терміни виготовлення партії з урахуванням того, що самі будемо проводити весь технологічний процес. Тому у нас не буває нестиковок і форс-мажорів, через які доводиться використовувати невідповідний матеріал або жертвувати характеристиками продукту, щоб укластися в термін.

Ексклюзивні пропозиції

       Ми безкоштовно розробляємо макет, можемо виготовити 1  і більше кліше в подарунок, самі оплачуємо доставку поліетиленових пакетів замовникам в Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одесу та інші міста. У нас діє гнучка система знижок, яка дозволяє вам працювати менше, а отримувати більше.

Великий досвід

       Нашими клієнтами є як дрібний і середній бізнес, так і найбільші компанії: Intertop, Ecco, Geox, Marc O'Polo, Skechers, Samsung, LC Waikiki, Decathlon, Рукавичка, Файно маркет, завод Оболонь і багато інших. Тому ми швидко орієнтуємося в ситуації на ринку і можемо задовольнити вимоги будь-якого замовника.

Нагороди та премії

       Наша компанія неодноразово посідала 1-е місце в національному бізнес-рейтингу України серед господарських підприємств і отримувала почесне звання "Лідер року". А наші співробітники мають безліч особистих нагород за високий професіоналізм та досягнення в області розвитку виробництва.

Екструдер для виготовлення плівок поліетиленових

Історія нашої компанії 

       Ідея заснування заводу з виробництва поліетиленових кульків і упаковки з'явилася не випадково. Наше керівництво стояло біля витоків розвитку цієї індустрії в Україні. Відтак коли з'явилася можливість відкрити свій власний бізнес, то сумнівів не було - ми будемо займатися тим, що вміємо робити професійно і якісно.

       До цього моменту у нас вже був кістяк колективу, бажання працювати і розвиватися, досвід ведення бізнесу в Україні. Ми закупили обладнання і почали працювати. Але незабаром нам довелося самостійно модернізувати цехи, розробляти нові технології та удосконалити технологічні процеси, бо індустрія упаковки в ті роки швидко розвивалася.

       Завдяки ентузіазму наших співробітників та досвіду керівників ми змогли вийти на ринок з затребуваним продуктом, запропонувати замовникам вигідні умови співпраці та знайти постійних клієнтів. Ми живемо їх проблемами, щиро радіємо їх успіху, від усієї душі бажаємо їм розвитку і процвітання.

       За всю історію роботи компанії якість продукції було неодноразово визнано нагородами «Лідер галузі» і «Підприємство року», а один з його керівників - Петровський Г. В. - національними сертифікатами «Керівник року України», медалями «За високий професіоналізм», «Пошана України», «Професіонал Галузі», «Зірка економіки України ІІІ ступеня», «Професійна слава України», а також «Орден бізнес слави», з якими можна ознайомитися в розділі "Нагороди"

      Примітно, що свій трудовий шлях Геннадій Петровський починав в 2000 році з посади комірника, а потім завідувача складами.
Подальшими ступенями його кар'єрних сходів стали посади менеджера відділу оптових продажів і керівника відділу збуту.
З 2008 року Петровський Г.В. очолював компанію в якості директора.

      Багаторічний досвід успішної діяльності компанії на ринку України підтверджує необхідність постійного вдосконалення.
Розробка власних унікальних технологій, обладнань виробництва новою технікою допомагає не тільки йти в ногу з часом, а й випереджати його, задовольняючи все більш високим вимогам замовників. До завдань компанії входить також постійне розширення виробничих потужностей,
оновлення модельного ряду стандартних виробів і колірних поєднань, а також підвищення експлуатаційних якостей продукції підприємства.  

Ми працюємо в форматі Business to business (B2B), що дослівно означає "бізнес для бізнесу".

Ми працюємо для Вас!


Запит на прорахунок


Вверх