Як підібрати колір друку для малюнка?

       Однією з ключових умов задоволеності замовленням пакетів з корпоративною символікою є оптимальний вибір відтінку. Наша компанія використовує класифікацію Pantone Solid Coated, дозволяючи підібрати найбільш вдалий відтінок. 

       Дана колірна палітра застосовується в усьому світі для друку різних видів виробів сумішевими або тріадними фарбами з визначенням потрібного тону по унікальному буквено-цифровому позначенню. 

       Кожен відтінок являє собою комбінацію з інших кольорів, причому для кожного вказано у відсотках, скільки присутньо в ньому блакитного, пурпурного, жовтого і чорного, які вважаються базовими і позначаються як CMYK.

Індивідуальний підхід до вибору відтінку

У розпорядженні замовників віртуальний кольоровий каталог, за допомогою якого ви зможете швидко і просто відшукати ідеальний варіант для друку.

Важливі моменти, які необхідно знати, підбираючи кольори:

  1. Розкладки представлені в варіації для глянцевого паперу (coated), які позначені літерою C в кінці, і для матової поверхні (uncoated), позначеної буквою U.
  2. Перед остаточним рішенням варто порівняти кілька варіантів і переконатися в тому, що напис і основний тон будуть виглядати гармонійно.
  3. Дуже ефектно виглядають металеві і флуоресцентні різновиди.
  4. Відображений на сайті колір на готовому виробі може незначно відрізнятися, оскільки у екранів різні настройки відображення, а також з-за різниці сприйняття відтінків на поверхні монітора, папері або тканини.
  5. Орієнтуйтеся не тільки на модні тенденції, але і на загальну колірну схему елементів корпоративного стилю, а також враховуйте призначення виробів з надрукованими логотипами.
  6. Для зручності всі позиції розділені по домінуючому кольору, наприклад, окремо показані жовті, сині, червоні, зелені тони і т.д.

       Завдяки онлайн розкладці Pantone Solid Coted ви зможете візуально оцінити безліч варіантів і не намагатися пояснювати менеджеру словами, яким повинен бути потрібний відтінок - досить назвати ідентифікатор кольору який зацікавив в таблиці. Як тільки рішення прийнято, зв'яжіться з нами для обговорення деталей замовлення, і ми в найкоротші терміни виконаємо його, використовуючи високоякісні матеріали і фарбувальні речовини, щоб ви залишилися на 100% задоволеними як функціональністю, так і естетичними властивостями продукції з логотипом.


Вверх