Виробництво пакетів і плівок з логотипом від МПАК

       МПАК – це торгова марка, під якою випускається поліетиленова плівка, рулонна упаковка, пакети з ручками, мішки, фасувальні пакети з малюнком та логотипом в Україні.

       Наше виробниче підприємство - це завод з переробки сировини та виготовлення готової продукції. Ми організували виробництво повного циклу, на якому вся продукція проходить шлях від гранул поліетилену до містких мішків або зручних пакетів з ручками і барвистим малюнком, нанесеним методом флексодруку.


Етапи виробництва поліетиленових пакетів в Україні

       На нашому заводі в Україні кілька основних цехів, в яких виготовляється плівка і поліетиленові пакети, наноситься малюнок, ремонтується і вводиться в експлуатацію обладнання.

       Пропонуємо здійснити невелику екскурсію і ознайомитися з процесом виготовлення такого звичного всім нам поліетиленового пакета, яким ми користуємося щодня вдома, на роботі, в магазині.

Eкструдерний цеx

       Поліетиленова плівка виробляється методом екструзії - роздуванням повітрям термопласта, нагрітого до в’язкотекучого стану. Для цього використовується спеціальна машина - екструдер, який продавлює підготовлену масу через формувальний отвір, і видуває поліетиленовий рукав.

Етапи технологічного процесу стисло можна описати наступним чином:

  1. Вибір сировини, що базується на аналізі методу формування, конструювання готового виробу та умов його експлуатації.
  2. Перевірка якості партії сировини.
  3. Завантаження в бункер екструдера гранул поліетилену, пігментів, домішок для додання плівці певних властивостей.
  4. Нагрівання суміші до в’язкотекучого стану та його пластифікація.
  5. Формування в'язкою текучої суміші шляхом продавлювання через отвір. Отримання в результаті заготовки у вигляді рукава.
  6. Роздув рукава повітрям і його витяжка для додання певної товщини, необхідного розміру та формування бічних складок.
  7. Охолодження заготовки, намотування рукава в рулони і при необхідності з подальшою порізкою на полотно або напіврукав.

       Додатково для подальшого флексодруку поліетилен обробляється коронарним зарядом для поліпшенні адгезії - більш рівномірного та якісного нанесення фарби.

      Також у нас є виробництво органічних екопакетів з натуральних матеріалів (кукурудзяного або картопляного крохмалю), які компостуються і перетворюються на цінне добриво для рослин.

Цех вторинної переробки полімерів

       Людина стала виробляти так багато складно і довгостроково розкладних неорганічних відходів, що одним з найактуальніших питань стала проблема їх переробки. В цьому плані поліетилен - практично ідеальний матеріал. Його властивості залежать переважно від будови (так званої "гіллястості") і розміру молекул, а не від якихось особливих якостей вихідної сировини.

       Тому ми розвиваємо напрямок переробки вторсировини і виготовлення з неї більш дешевих мішків. Технологія включає етап сортування та подрібнення полімерів в шредері, а потім його подачу до екструдера для формування гранул діаметром 3-4 мм.

Екструдерний цех для виготовлення поліетиленової плівки

Цех флексодруку

       Флексографія - це технологія друку швидковисихаючими фарбами на еластичних матеріалах. Для неї використовується гнучка фотополімерна форма (кліше), яка має наступні важливі характеристики: тиражестійкість, відмінну якість друку на матеріалі будь-який товщини, отримання яскравого, барвистого і чіткого малюнка, низька собівартість. Тому ми використовуємо для нанесення логотипа, написів і зображень на кульках метод флексографічного друку.

       Для флексографії підходять два типи машин: ярусні і з центральним друкованим валом (використовується для складних малюнків, фотодруку). Для друку можна використовувати спирторозчинні фарби малої в'язкості. Колірна гамма залежить від кількості друкованих секцій. На 1-6 секціях може бути максимум 6+6 кольорів (двосторонній друк по 6 кольорів на кожній стороні), а це вже дуже багата палітра фарб, що дозволяє домогтися відмінної передачі кольору і високої якості, природної "натуральності". Основні базові кольори друку – CMYK: синій, маджента, жовтий і чорний.

       Завдяки попередній обробці коронарним зарядом фарба не просто наноситься на поверхню плівки, а проникає в її структуру. Малюнок виходить більш стійким, він довго не стирається, зберігається яскравість фарб.
Друк логотипу на пакетах
Пакеторобний цех
       Цех, в якому ми виготовляємо еко пакети і мішки, обладнаний пакеторобними машинами, які являють собою апарати для контактно-теплового зварювання. На лінію подається заготівля (рукав, напіврукав), де вона обробляється зварювальним ножем. У результаті виходить пакет з бічними або донними швами.

       Наступний етап виробництва готової продукції - виготовлення ручок. Вони можуть "вирубуватися" з рукава (в результаті виходить та сама "майка", яку частіше використовують в супермаркетах), приварюватися ("петля"), до овальної вирубки може приварюватися посилення ("банан").

       Програмоване обладнання стежить за дотриманням розмірів кульків або мішків, рахує і складає їх, готує для подальшої упаковки і відправки замовнику.

Виробництво поліетиленових та біо пакетів
Механоскладальний цех

       Механічний цех нашого заводу з виробництва плівки і поліетиленових мішків обладнаний токарськими, слюсарними, фрезерними верстатами. Тут ми займаємося поточним і плановим ремонтом основного і допоміжного виробничого устаткування, виготовляємо окремі вузли для машин за кресленнями, вдосконалюємо елементи екструдерів, пакеторобних машин, флексографічного обладнання. У нас працюють майстри з золотими руками і величезним досвідом, які досконально знають виробництво і можуть безпомилково визначити будь-яку поломку.

       Завдяки такій злагодженій роботі всього нашого колективу ми змогли налагодити виробництво пакетів в Україні, виконувати будь-які замовлення в обумовлені терміни, робити якісну продукцію і при цьому встановлювати низькі оптові ціни.

Інструментальний цех виробництва пакетів


Запит на прорахунок


Вверх