Нагороди


       Наша компанія пройшла непростий трудовий шлях, успішно пережила період становлення української економіки і трансформації вітчизняного ділового клімату. Незважаючи на всі складнощі, ми постійно розвиваємося, збільшуємо асортимент, впроваджуємо інноваційні технології і пропонуємо клієнтам продукт, рівень якості якої підтверджують численні нагороди.


Переваги співпраці з нами:

1. Гарантія якості

Лідерство фірми в національному бізнес-рейтингу підтверджує незмінно високий рівень якості нашої продукції.

2. Впевненість у виборі

Ми працюємо краще за інших, розвиваємося швидше за конкурентів, маємо більше високі економічні показники.

3. Розвиток бізнесу.

Співпрацюючи з нами, ви використовуєте ефективний маркетинг і завжди опиняєтеся попереду суперників.


Лідер року 2020

В 2020 году компания по итогам Национального бизнес-рейтинга Украины получила 2-е место в четырёх номинациях среди хозяйственных предприятий Украины: «Финансовые показатели успешной деятельности», «Деловая активность», «Результативность и рентабельность», «Платежеспособность».
Лідер року 2019

1-е місце за підсумками комплексного рейтингу серед господарських підприємств України в 2019 році. Ми отримали "золото" за сумарним підсумком в чотирьох фінансово-господарських номінаціях НБР: "Ділова активність", "Результативність та рентабельність", "Фінансові показники успішної діяльності", "Платоспроможність". (КВЕД 22.22 - «Виробництво тари з пластмас») згідно з даними Національного бізнес - рейтингу в Україні. Присвоєння чергового почесного статусу Лідера галузі є наочним доказом стрімкого становлення нашої компанії, правильно вибраного вектора розвитку і ефективності маркетингової стратегії.


Лідер року 2018

У 2018 році наша компанія отримала почесне 1-е місце за підсумком рейтингу в чотирьох номінаціях серед господарських підприємств України: "Результативність та рентабельність", "Платоспроможність", "Фінансові показники успішної діяльності", "Ділова активність". "Золото" в національному рейтингу стало для нас додатковим стимулом та прекрасною мотивацією. Ми довели самі собі, що добилися поставленої мети і виконали намічену на рік програму.
Лідер року 2017

У 2017 році ми знову взяли участь в національному бізнес-рейтингу України. За сумою підсумків місць у чотирьох номінаціях ми зайняли почесне 11 місце. Ми номінувалися в наступних категоріях в області фінансово-господарської діяльності підприємств України: "Фінансові показники успішної діяльності", "Результативність та рентабельність", "Ділова активність", "Платоспроможність". Незважаючи на те, що нам не вдалося увійти в десятку українських переможців рейтингу, ми переконалися в тому, що наш завод є одним з кращих в країні. А якість нашої продукції дійсно заслуговує найвищих оцінок і похвал.
Особисті нагороди наших співробітників

       Велика заслуга в наших досягненнях належить одному з керівників підприємства, Геннадію Петровському. В його послужному списку безліч нагород і сертифікатів, які підтверджують високий професіоналізм і чудові організаторські здібності талановитої людини.

       Г. В. Петровський - жива легенда. Він пройшов довгий трудовий шлях від простого комірника до директора великого заводу. Ми пишаємося тим, що в нашій компанії працює така людина, з якого ми всі можемо брати приклад, на якого можемо рівнятися, у якого можемо вчитися.
Петровський Г.В.
Робота на виробничому підприємстві 

2000 - 2003 р.: Комірник. Склади: ДП, ТМЦ.
2003 р.:   Завідувач складами. Склади: ГП, оперативний, ТМЦ, ЗІП.
2003 - 2004 р.:  Менеджер. Відділ оптових продажів: східний і південний регіони України.
2004 - 2008 р:  Керівник відділу збуту. Відділи: оптових і роздрібних продажів, замовний продукції.
з 2008 р.:   Директор. Колектив від 150 осіб.


Запит на прорахунок


Вверх