Питання відповідь

Так, доставка можлива на склад клієнта або склад будь-якої транспортної компанії, всі витрати по якій ми беремо на себе.
 
Для вибору більш зручного способу доставки просимо Вас зв'язатися з нашими менеджерами і повідомити найбільш вигідні для Вас умови.

       Спочатку ми попереджаємо наших клієнтів, що фактична кількість виробленої продукції буде відрізняться на ± 5-10% від кількості в замовленні. Дана розбіжність пов'язана з особливостями технологічного процесу виробництва поліетиленових пакетів з логотипом замовника.

      Для кожної стадії виробництва закладається певний запас сировини і матеріалів для налагодження устаткування і відбракування на наступних етапах технологічного процесу. В процесі екструзії сировини і видування проводиться більше плівки, яка буде відбракована в процесі флексодруку або ж на стадії зварювання і вирубки ручок. Кількість відбракованих пакетів залежить від конструктивних особливостей пакета і складності наносимого зображення.

      Таким чином, в кінці технологічного ланцюжка виходить менше пакетів, точна кількість яких спрогнозувати складно. У разі, якщо виготовлено більшу кількість пакетів від заявленого - ми просимо клієнта придбати ту кількість пакетів, яке було вироблено понад, а якщо буде виготовлено меншу кількість, то ви оплатите за фактом згідно супровідних документів.

       Насправді, ми можемо виготовити таку кількість пакетів, проте їх вартість буде дуже велика.

       Збільшення витрат при такому виробництві пов'язано з більш високою вартістю флексоформ для повноколірного друку на Флексомашинах з центральним валом (у порівнянні з вартістю форм для друку на Флексомашинах секційного типу), складністю налаштування флексографічного обладнання, витратності його в роботі в цілому і т.д.

       Крім того, ми намагаємося надавати найбільш низькі ціни на ринку, тому беремо в роботу тиражі від певної ваги в замовленні.

        Пов'язано це насамперед з витратами матеріалів, ресурсів і часу при перенастроюванні обладнання.

        При запуску кожної нової партії пакетів час витрачається на переналагодження екструдера (вихід на необхідний розмір і товщину), флексографічного обладнання (наклейка кліше і заміна фарб з попереднього замовлення на новий), пакеторобних машин (наклейка нового тефлонового покриття на паяльний вузол, підготовка пакувального матеріалу, заправка плівки в машину) і т.д. Втрати матеріалів в ході налаштування - це брак з екструдера, який додатково необхідно переробити або продати за нижчою ціною, ніж первісна вартість матеріалів, заміна фільтрів, випаровування розчинника і фарб і т.д.

         Таким чином, при малих тиражах витрати збільшуються, а відповідно ціна за одиницю продукції при малих тиражах вище. При великих тиражах вартість одиниці продукції нижче, так як суттєво зменшуються витрати в перерахунку на одиницю продукції.

          В основному це пов'язано з тим, що кліше вимагають особливих умов зберігання і повинні бути захищені від механічних пошкоджень, світла, атмосферних впливів, і т.д. Не варто забувати, що флексоформи мають малоприємний різкий запах. Бували випадки, коли клієнт зберігав кліше у себе в невідповідність умовах і при наступному тиражі виникав брак при друку. Ми маємо всі необхідні умови для зберігання флексоформ і несемо повну відповідальність перед клієнтом за збереження і робочий стан кліше.

         Основною перевагою такого зберігання є те, що це дає нам можливість запускати наступний тираж по заявці клієнта з урахуванням загальної завантаження виробництва.

      Флексоформи або фотополімерні кліше - це спеціальні кліше, за допомогою яких фарба наноситься з піддонів відділів Флексомашини з фарбою на поліетиленову плівку. Кліше виготовляють з світлочутливого полімеру. Кількість флексоформ виготовляють в залежності від того, скільки фарб буде наноситься на плівку. Наприклад, при нанесенні зображення кольоровістю 3 + 3 (по три кольори на кожну сторону пакета), необхідно виготовити 6 фотополімерних кліше. На сьогоднішній день флексоформи виготовляють за допомогою лазерного гравірування, завдяки чому досягається висока деталізація зображення при друку на пакеті.

       Ціна флексоформ залежить від кількості кліше і від розміру самих форм (розмір зображення, яке буде наноситися по кожному кольору окремо на плівку, плюс ділянку для наклейки самого кліше на вал). В середньому одним комплектом кліше можна віддрукувати до 1 мільйона відбитків, проте наносиме зображення при цьому не повинно змінюватися. Термін зберігання флексоформ - від 3 до 5 років.

       Як виглядає кліше ви можете подивитися на слайдері під назвою "багатобарвний флексодрук" (кліше червоного кольору).


Задати питання


Вверх