Використання пакетів в різних галузях


Чому пакети через стільки років все ще популярні?

       Поліетиленові пакети з'явилися не так давно - близько 70 років тому. За весь цей час навіть вчені не могли знайти ефективний спосіб утилізації подібної продукції, окрім переробки.

       Майже за століття синтетична продукція лежить мільярдами тон не лише на звалищах: вона забруднює океани, ліси, пляжі і так далі. Довговічний матеріал розкладається впродовж 400 років, залишаючи за собою пластиковий слід.

       Незважаючи на подібні проблеми, виробництво пакетів не знижується, проте регулюється на державному рівні.

Чому ж поліетиленові пакети настільки популярні:Міцність.
 • Залежно від типу пластика, вони підходять для зберігання і транспортування не лише їжі, але і будівельних матеріалів, загостреного сміття;
 • Універсальні. Кожен тип кулька призначений для своєї ніші: зберігання, транспортування, маркетинг і інше;
 • Напрям використання. Буквально будь-яка сфера має на увазі застосування кульків: медична, будівельна, харчова і так далі;

Повністю відмовитися від пластика людство не може, оскільки повноцінної альтернативи в масовому виробництві не існує. Вже зараз Україна приєднується до альянсу по захисту екології, заборонивши, кажучи простими словами, одноразову м'яку упаковку: пакети з товщиною стінок від 15 до 50 мкм, а також оксорозкладну продукцію.


З чого виготовляли перші пакети і чим вони відрізняються від сучасних?

       Відмітимо, що виготовлення пакетів на замовлення розвивалося досить швидко. Не пройшло і 10 років, як з'явилися цілі виробництва, що пропонують поліетиленові кульки з логотипом.

       Поява синтетичних пакетів обумовлена, звичайно, попитом. Спочатку американці користувалися паперовою упаковкою, але простий фасувальний пакет змінив все. У 70-х роках вже скрізь робили пакети пакувальні великі з ручками. На деякі з них наносилися логотипи компаній. Так, зображення не порівняти з сучасними, проте тоді це вважалося вищим пілотажем.

З чого виготовляють пакети зараз?

 • ПВТ.

Абревіатура означає «поліетилен високого тиску». Завдяки гладкій глянсовій поверхні відрізняються презентабельністю. Здатні витримати до 20 кг, залежно від типу кулька. Це говорить про високу еластичність і міцність на розрив.

 • ПНТ.

Поліетилен низького тиску. Знайомі нам непрозорі пакети, що шарудять. У них недорога ціна і максимальна вантажопідйомність - до 20 кг

 • ПСТ.

Поліетилен середнього тиску - комбінація з двох попередніх матеріалів. Залежно від пропорцій ПВД або ПНД набуває характерних властивостей, наприклад, прозорість, високу або низьку вантажопідйомність і так далі.


Поліетилен низького тиску для пакетів


У яких галузях використовують пакетну продукцію найбільше і чому вона така важлива для них?

       Використання пакетів в Україні можна назвати повсюдним. Нічого дивовижного, адже сфера застосування безпосередньо залежить від їх властивостей:

 • Високі параметри міцності.

Йдеться про розтягування і розрив, що говорить про популярність в торговій і транспортуванні сфері. М'яка упаковка універсальна буквально для усіх груп товарів: від будівельних до харчових.

Кур'єрські пакети, а також сміттєві є типовим прикладом подібних характеристик.

 • Не схильна до негативних чинників зовнішнього середовища, є гігієнічною у використанні.

Це визначає їх необхідність в харчовій сфері, наприклад, для упаковки сипких продуктів.

 • Продукція не намокає і зберігає свої якості навіть при мінусових температурах.

Пакети для вакууматора мають високий попит в ресторанному бізнесі.

Щоб речі при транспортуванні не забруднилися і не намокнули, використовують спеціальні пакети для одягу.

 • Витримують високі термальні навантаження, а також несприйнятливі до впливу хімічних речовин.

Відмінним прикладом таких властивостей стануть медичні пакети для стерилізації. Комбіновані рулони підходять для стерилізації парами перекису водню, парою і навіть газом (окис етилену).

 • Виготовляються різними формами, розмірами, на них можна нанести практично будь-яке зображення.

Пакети подарункові включають презентабельний зовнішній вигляд, практичність і функціональність.

       Пакети з логотипом замовляють власники бізнесу для просування свого бренду або послуг. Зверніть увагу, що тільки одноразовий кульок з логотипом за його недовгий термін життя побачить приблизно 300 чоловік - потенційних покупців. Якісна багаторазова продукція з привабливим зображенням гарантує ще більший результат.


Екструдер для виробництва поліетиленової плівки

Екструдер для виготовлення поліетиленової плівкиЯка продукція сама затребувана?

Виробництво пакетів має на увазі різноманітність видів і типів. Найбільш популярними з них є:

Вважається найбільш універсальною і функціональною упаковкою: не займають багато місця, підходять практично для будь-якого вмісту, досить дешеві, особливо при замовленні великих партій. Багаторазові пакети такого типу здатні витримати пристойну вагу.


Виготовлення пакетів майкаПодібні пакети вважаються ідеальним варіантом для маркетингових цілей. Справа в його прямокутній формі. Розміщення зображення виглядає чітко і красиво. Бананом пакет називається через форму вирубних ручок, які можуть бути додатково посилені.


Виготовлення пакетів бананПопулярні подібні пакети за рахунок своєї іміджевої ніші, ніж вантажопідйомності. Ширина такого кулька може досягати 75 см. Наприклад, в супермаркетах частіше вибирають "майку".


Виготовлення пакетів петля • Плівка і рулонна упаковка.

Різновидів вистачає для будь-яких цілей: із зображенням, прозора, чорна, кольорова, з логотипом. Подібна упаковка використовується широко: сільське господарство, харчова промисловість, різне виробництво.

Плівка чудово підходить для зберігання продуктів, збільшуючи їх термін придатності, зберігає хлібобулочні вироби, надійно упаковує і захищає вантаж в ході транспортування.

На тлі загрожуючої екологічної катастрофи вийшов закон про використання пакетів, що забороняє окремі види. Цілком і повністю дозволені біо кульки. Їх перевага в тому, що вони доступні для компостування навіть в домашніх умовах, але для цього потрібні доступні спецзасоби.

       Еко пакети виробляються з крохмалю: картопляного або кукурудзяного. Повне розкладання не залишає і сліду, оскільки розпадається продукція виключно на природні компоненти.

        Для утилізації подібної упаковки в промислових масштабах виділяються окремі полігони.


Яку продукцію можна замовити у нас?

       Торгова марка МПАК займається виготовленням фірмових пакетів і іншої м'якої упаковки для ваших потреб. Ми завжди запропонуємо виняткову якість, а також відповідність усім стандартам. Нічого дивовижного, адже виробництво пакетів здійснюється на сучасному технологічному устаткуванні з використанням першокласної сировини.

У нас можна замовити упаковку для потреб вашого бізнесу:

 • біорозкладні пакети;
 • рулонна упаковка з друком і без;
 • мішки для сміття;
 • широкий асортимент поліетиленової упаковки з дизайном.
Про усі нюанси і переваги співпраці розкажуть консультанти. Також вони допоможуть підібрати найбільш прийнятну упаковку.

МПАК виконає замовлення будь-якої складності з повною відповідністю домовленостям, а також заздалегідь обумовленим термінам.


Вверх