Підприємство року 2013

Нагорода Підприємство року 2013-1

       Компанія визнана кращим виробником пакетів з поліетилену в 2013 році. Правильна організація виробництва дозволяє підприємству вийти на новий рівень розвитку. При наявності збалансованої політики ведення фінансової і господарської діяльності промислова компанія зуміла посісти перше місце в рейтингу підприємств виробників поліетиленових пакетів України.

Заслужена нагорода за якість

       Виробниче підприємство стрімко нарощує свої оберти. Сьогодні компанія офіційно визнана однією з провідних на внутрішньому ринку. В асортименті продукції, що випускається, присутні найбільш популярні вироби з поліетилену, включаючи пакети з прорубною ручкою і петлевою ручкою, сміттєві і біорозкладні пакети, вкладиші, мішки, плівки та рулонні упаковки. Висока якість виготовлення сприяє зростанню обсягів реалізації. У 2013 році компанія зайняла 19 місце в загальному рейтингу КВЕД (виробництво труб, пластин, профілів і пластмас).

Розширення перспектив підприємства

       Підприємство заслужено визнано кращим на внутрішньому ринку України. Серед аналогічних виробництв компанія відзначилася стабільністю заробітної плати, чистим прибутком і високою продуктивністю праці. За 2013 рік вдалося наростити рекордний обсяг випуску продукції з поліетилену. Завдяки продуктивності фахівці і керівники зуміли домогтися успіху, який привернув безліч інвестицій. Тому підприємство впевнено посідає перше місце в рейтингу кращих серед виробників поліетиленових пакетів.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів

Вверх