Лідер галузі 2010

Медаль Лідер галузі 2010-1

       Нагорода «Лідер галузі 2010» була вручена компанії за зайняте призове місце в Національному бізнес-рейтингу, який проводить українська Торгово-промислова палата. Авторитетний виробник поліетиленових пакетів заслужив визнання споживачів і отримав високу оцінку співробітників Комітету економічного розвитку країни. У програмі брало участь більше 200 000 вітчизняних підприємств з активною фінансовою звітністю за певний період діяльності. Дані для підрахунку балів по заздалегідь встановлених напрямах беруть з офіційних показників Державної служби статистики.

Приклад для наслідування

       Компанія активно розвивається і вдосконалює технологію виробництва продукції. Підприємство з бездоганною репутацією пишається професіоналізмом своїх співробітників. Фінансовий успіх марки - це результат правильно обраної стратегії, грамотного і продуманого управління, постійного прагнення до створення комфортних умов для своїх партнерів. Важливими критеріями роботи компанії визнані:

  • висока якість пакетів та іншої продукції з поліетилену;
  • значний вибір відтінків і типів матеріалу;
  • безкоштовна розробка макета і доставка матеріалу;
  • оперативність виконання замовлень;
  • конкурентна вартість продукції.

       Експерти НБР відзначають особливий успіх підприємства в сфері продуктивності виробництва, значних обсягах реалізації товарів, створення гідного рівня заробітної плати і досягнення високих показників чистого прибутку. Нагорода 2010 стала стимулом для ще більш успішного росту і впевненого лідерства в галузі в наступному звітному періоді.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів

Вверх