Виробництво пакетів та плівок з логотипом від «МПАК»

Eкструдерний цеx

Технологічний процес отримання рукавних плівок включає наступні стадії:

  • Підготовка та подача гранул поліетилену, барвника, домішок для поліпшення якості плівки в завантажувальний бункер екструдера.
  • Пластифікація і отримання розплаву полімеру в циліндрі екструдера.
  • Видавлювання розплаву через формову голову у вигляді рукавної заготовки.
  • Роздув заготовки до необхідного діаметра подачею повітря всередину рукава з одночасною витяжкою рукава в поздовжньому напрямку із завданням необхідної товщини і формуванням бічних складок.
  • Охолодження рукава, нанесення тиснення і намотування плівки в рулони.

          На екструдері плівка може бути отримана у вигляді рукава, напіврукава або полотна. Додатково плівка піддається обробці коронарним зарядом для забезпечення якісного нанесення фарби при флексодруці.

Екструдерний цех підприємства

Цех флексодруку

         Нанесення друку на поліетиленову плівку здійснюється флексографічного машинами ярусного типу або обладнанням з центральним друкованим валом. Кількість друкованих секцій від 1 до 6 з можливістю друкувати 6 + 6 кольорів. У процесі використовуються спирторозчинні флексографічні фарби малої в'язкості. Перенесення фарбувальних речовин з піддонів на фотополімерну друковану форму здійснюється дукторного - анілоксовими системами.
          Для поліпшення адгезійних властивостей плівка додатково електризується, тобто   піддається обробці коронарним зарядом, завдяки чому фарба глибше проникає в структуру полімеру.
          Основні переваги флексодруку: низька енергоємність і собівартість, в порівнянні з іншими технологіями, висока швидкість і якість друку.
Цех флексодруку підприємства
Пакеторобний цех
         Наявний парк машин дає можливість виробляти пакети різних типів і розмірів.   Виготовлення продукції здійснюється методом контактно-теплового зварювання, при якому нагрів зварювальних поверхонь відбувається за рахунок контакту з нагрітим інструментом. При цьому виходять донні або бічні зварювальні шви. Залежно від типу виробу на машинах виконується вирубка ручок («майка»), підварювання посилення до ручок («банан»), приварка ручок до пакету («петля»).  
          Спеціальний сканер, який встановлений на обладнанні, дозволяє автоматично дотримуватися необхідного розміру готового варіанту. Автоматика перераховує пакети, згортає і укладає для подальшої упаковки.
Цех пакеторобних машин компанії
Механоскладальний цех

         Наявність токарних, фрезерувальних, шліфувальних і інших верстатів дає можливість самостійно виготовляти і вводити в експлуатацію машини і окремі вузли для екструдерів, пакеторобних і флексодрукарських машин, допоміжного обладнання, а також проводити поточні і капітальні ремонти.

          Перераховані переваги допомагають підприємству пропонувати конкурентні ціни на продукцію, виконувати замовлення в потрібні терміни і залишатися стабільним і надійним партнером для клієнтів.

Інструментальний цех компанії


Запит на прорахунок


Вверх