Національний сертифікат 2014

Национальный сертификат 2014 Петровского Г.В. -1

     У 2014 році директору підприємства Петровському Г.В. виданий національний сертифікат, який підтверджує лыдерство на внутрішньому ринку України. Компанія стрімко розвивається. Підприємство активно нарощує виробництво, збільшує ефективність роботи і продуктивність праці.

     Перше місце серед виробничих компаній є ключовим показником успішності застосування індивідуальної стратегії розвитку.

Ключові фігури підприємства

     Петровський Г. В. - один з керівників великого виробничого підприємства, яке спеціалізується на виготовленні продукції з поліетилену. Директор пройшов весь трудовий шлях від комірника до керуючої посади. За час роботи на підприємстві Петровський Г. В., добре ознайомився з усіма нюансами і особливостями організації діяльності компанії. Значний досвід і професійні навички дозволили виробити найбільш ефективну і правильну стратегію розвитку підприємства. У 2014 році керівник отримав персональний національний сертифікат України «Керівник року».

Потенціал і перспективи компанії

     Керівник Петровський Г. В. доклав максимум зусиль, щоб компанія поліпшила свої показники на сьогоднішній день. В даний момент промислове підприємство зуміло залучити безліч інвестицій. Компанія демонструє відмінні фінансові, трудові та виробничі показники, що сприяє зростанню конкурентоспроможності на українському ринку.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів

Вверх