Лідер галузі 2012

Медаль Лідер галузі 2012-1

       У 2012 році компанія отримала почесне перше місце серед кращих виробників поліетиленових пакетів на вітчизняному просторі. Наявність даної нагороди дозволило поліпшити економічні показники і загальний рейтинг бізнесу. На думку провідних експертів промисловості, фірма зуміла не тільки наростити обсяги власного виробництва, а й продемонструвати значне підвищення якості продукції, що випускається.

Основна продукція і якість

       Підприємство здійснює масштабне виробництво різних виробів з поліетилену, які застосовуються в різних галузях. Серед найбільш популярної продукції можна виділити пакети типу «майка», мішки, плівку, пакети з прорубною ручкою і біорозкладні пакети. Компанія заробила позитивний рейтинг і зайняла 12 місце в списку КВЕД, що дозволило залучити ще більше уваги до продукції, що випускається.

Лідер промислової галузі 2012

       За 2012 рік компанія продемонструвала досить високі показники ліквідності і прибутковості. Фірма відзначилася стрімким збільшенням масштабів власного виробництва. Також промислове підприємство показало хорошу платоспроможність. При наявності високих соціальних і економічних показників ми зуміли поліпшити інвестиційну привабливість. Завдяки даній нагороди компанія залучила сторонніх інвесторів, що позитивно вплинуло на подальший розвиток. Тому перше місце серед виробників поліетиленових пакетів є вкрай важливим і цінним досягненням.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів

Вверх