Лідер галузі 2011

Медаль Лідер галузі 2011-1

       У 2011 році компанія нагороджена медаллю «Лідер галузі». Перше місце серед виробників пакетів з поліетилену присуджено експертами Національного бізнес-рейтингу. Щорічна оцінка проводиться Торгово-промисловою палатою за підтримки Комітету економічного розвитку України. У номінації брало участь більше 200 000 фінансово активних підприємств країни. Програма визначає лідерів на підставі офіційних даних Державної служби статистики відповідно до міжнародного стандарту, встановленим для рейтингових агентств.

Символ успішності

       Основа результативної діяльності підприємства - це ефективна стратегія розвитку, принциповість в методах ведення бізнесу, відкритість у стосунках з державою та високий професіоналізм персоналу. Виробник заслужив довіру партнерів і споживачів продукції. Представники НБР оцінюють діяльність компанії в наступних сферах:

  • обсяг продукції, яка реалізована в звітний період;
  • показники загальної продуктивності праці;
  • чистий прибуток;
  • показники заробітної плати.

       Відповідно до класифікатора видів економічної діяльності співробітники агентства підсумовують бали, отримані кожним номінантом. Експерти враховують фінансову успішність підприємства, його внесок в економічний розвиток країни, створення основи для загального добробуту і соціальної захищеності громадян України. Перемога в рейтингу стала стимулом для подальшого розвитку і активного залучення інвестицій, знаком довіри для нових партнерів.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів

Вверх