Медалі

       

       У різні роки успішна діяльність одного з провідних українських виробників була відзначена медалями.

       Однією з перших таких нагород стала медаль «Підприємство року 2009», яка була чудовим стимулом для подальшого розвитку, прагнення до вдосконалення, розширення меж можливого і неможливого.

Визнання достоїнств, як стимул і натхнення для роботи

       Експертне визнання допомогло компанії демонструвати відмінні результати роботи і в наступні роки. Фінансовий успіх і впевнене лідерство було відзначено медалями «Лідер галузі 2010», «Лідер галузі 2011», Лідер галузі 2012 ». Ці нагороди вручаються за призове місце в Національному бізнес-рейтингу, будучи доказом того, що виробник визнаний кращим у своїй галузі. Компанія вдосконалює застосовувані нею технології виготовлення поліетиленових пакетів та плівок, приділяє особливу увагу професіоналізму співробітників, гарантує високу якість продукції, про що свідчать завойовані нагороди.

       Результати грамотного управління, ефективного ведення господарської та фінансової діяльності, правильно обраної стратегії розвитку і забезпечення численних споживачів високоякісними товарами говорять самі за себе. У 2013 компанія знову визнали найкращим виробником поліетиленових виробів, що підтверджує медаль «Підприємство року 2013». У наступному році компанія знову увійшла в Національний бізнес-рейтинг, удостоївшись почесного звання «Лідер галузі 2014».

       Компанія впевнено дивиться в майбутнє, а тому готова не тільки до впевненого підтвердження своїх лідерських позицій, а й підкорення нових вершин.

Вверх