За високий професіоналізм 2014

Медаль За високий професіоналізм Петровського Г.В. -1
Медаль За високий професіоналізм Петровського Г.В. -1

       Петровський Г. В. - один із співробітників компанії, яка займається промисловим виробництвом виробів з поліетилену. Геннадій Петровський доклав максимум зусиль і можливостей, щоб підвищити виробничу ефективність підприємства. Висококласний фахівець працює в виробничому напрямку з 2000 року. За роки роботи спільними зусіллями вдалося створити конкурентоспроможне, прибуткове і досить універсальне підприємство.

Нагорода за професійний розвиток

       Геннадій Петровський в 2014 році був нагороджений медаллю «За високий професіоналізм», яка видається виключно досвідченим, продуктивним і кваліфікованим фахівцям. Спеціальне посвідчення підтверджує наявність висококласних навичок на посаді. Адже дякуючи також Петровському Г.В. компанія зуміла вийти на новий рівень свого розвитку.

       Щодня підприємство випускає тисячі найменувань продукції з поліетилену. Компанія підтримує співпрацю з бізнесом різного спрямування. При цьому фірма була визнана кращою на українському ринку. Систематично підприємство займає лідируючі позиції в рейтингах та у державній статистиці.

Стрімкий розвиток і перспективи

       Значний особистий внесок у розвиток виробничого підприємства дозволив організувати робочий процес. При цьому основні показники ефективності сприяють залученню нових інвестицій.

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів
Вверх