Пошана України 2013

Медаль Пошана України Петровського Г.В. -1
Медаль Пошана України Петровського Г.В. -1

       Неурядова нагорода орден «Повага України 2013» є відзнака, який вручається працівникам організацій та підприємств будь-якої форми власності за особливий внесок в соціально-економічний розвиток України, високий професіоналізм та самовіддану працю.

Нагорода заснована оргкомітетом Національного бізнес-рейтингу України

       Орден виготовлений з недорогоцінного металу жовтого кольору. Нагорода виконана в формі кола, в центрі якої знаходиться покритий чорною емаллю коло із зображенням тризуба. У нижній частині кола жовтими буквами написано «Пошана України», а верхня частина обрамлена пшеничним колоссям жовтого кольору. Окружність виконана у вигляді гірлянди з рослин і плодів, перевитої стрічками. Коло і коло з'єднані чотирма фігурними елементами.

       Орденська прямокутна металева колодка обтягнута муаровою тканиною кольору державного прапора України. Верхня і нижня частина колодки прикрашена металевим фігурним малюнком. Орден і колодка забезпечені вушками, які з'єднуються за допомогою металевого колечка. До одягу орден кріпиться спеціальним пристосуванням, що розташовані на зворотному боці колодки.

       Неурядовий орден «Повага України 2013» вручається одночасно з номерним посвідченням, в якому вказується прізвище, ім'я та по батькові нагороджуваного і дата видачі ордена. Документ завіряється підписом голови оргкомітету НБР України та печаткою.

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів
Вверх