Професіонал галузі 2012

Медаль Професіонал галузі Петровського Г.В. -1
Медаль Професіонал галузі Петровського Г.В. -1

       Орден «Професіонал Галузі» вручається керівникам лідируючих галузевих компаній. Вона передбачена за певні досягнення, що сприяють процвітанню компанії; за ефективне корпоративне управління; за конструктивний підхід в вирішенні бізнес-завдань; за вагомий внесок у розвиток галузі та в цілому економіки країни; за високий професіоналізм.

       Саме така нагорода в 2012 році вручена Геннадію Васильовичу Петровському, керівнику нашого підприємства. Його правильна організація фінансово-господарської діяльності компанії посприяла продовженню поступового зростання виробництва, а також підвищенню рентабельності і фінансових показників підприємства. У Петровського Г.В. завжди в пріоритеті:

  • інноваційне оснащення виробництва;
  • високі стандарти якості;
  • розробка унікальних технологій;
  • розширення виробничих потужностей;
  • мотивація працівників підприємства до нових досягнень;
  • екологічність та експлуатаційна надійність продукції, що виробляється.

       Сьогодні «МПАК» - український бренд з сучасною технічною базою, успіх якого видно в усьому. Випускаючи високоякісний пакувальний матеріал, який призначений для збереження функціональних і естетичних особливостей товару, а також для здійснення оригінальної подачі його споживачеві, підприємство стабільно працює і нарощує свої можливості. Діяльність компанії також, як і його керівників, неодноразово відзначена престижними нагородами.


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів
Вверх