Професійна слава України 2009

Медаль Професійна слава України Петровського Г.В. -1
Медаль Професійна слава України Петровського Г.В. -1

     Медаль «Професійна слава України» - гідна оцінка будь-яких особистих досягнень в сфері трудової діяльності. За високопродуктивну працю та професіоналізм керівник компанії був удостоєний цієї почесної нагороди в 2009. Петровський Г. В. вніс чималий внесок в успішний розвиток підприємства, яке забезпечує замовників продукцією найкращої якості.

Оцінка роботи підприємства

     Фірмові пакети і плівки нашого виробництва безпечні в застосуванні, відповідають високим вимогам в області екології і ресурсозбереження. Завдяки професіоналізму та досвіду провідного менеджера, чіткій і злагодженій роботі трудового колективу, продукція підприємства поставляється за конкурентними цінами, високо цінується на ринку за свої чудові експлуатаційні характеристики і забезпечує процвітання компанії протягом багатьох десятиліть.

     Неодноразова позитивна оцінка діяльності Петровського В. Г. в незалежному і об'єктивному Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих» лише підтверджує ефективність роботи одного з головних співробітників і правильність обраного напрямку в області виготовлення і продажу фірмових плівок і пакетів. Варто зазначити, що в історії виробничої компанії чимало й інших нагород.

Наша компанія - надійний партнер і провідна торгова марка з відмінною репутацією!


Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися до наших менеджерів
Вверх