Виробництво пакетів і упаковки в Україні

       «МПАК» - український виробник поліетиленових пакетів та упаковки, який використовує новітні технології та інженерні розробки. Співпрацюємо з супермаркетами і магазинами, виробниками продуктів харчування і госптоварів, представниками провідних світових брендів одягу і взуття в Україні.

       При виготовлені пакетів основні види продукції це: майка з друком логотипу, пакет з прорубною ручкою (банан) та пакет з петлевою ручкою (петля). При виробництві кольорових та прозорих біорозкладних (еко) пакетів використовуються оксо - біорозкладні домішки D2W (Symphony Environmental Technologies plc), ADDITECH ® ОХ (Technocom LLC).

       Також виготовляємо на замовлення упаковку для хліба, напівфабрикатів, м’яса птиці, інших продуктів харчування, рукавички одноразові поліетиленові.

       В полімерній галузі виробники пакетів поліетиленових використовують три основних види сировини: ПНТ (HDPE - низького тиску) – плівка матова та шелестить, жорстка та міцна. ПВТ (LDPE - високого тиску) – гладка з глянцем та більш еластична. ПСТ (MDPE - середнього тиску) – мікс двох попередніх видів сировини компаній Marlex, Liten, Tipolen, Dow, Borealis и т.п. Виготовлямо також популярні пакети з крохмалю.

       Допоможено розробити дизайн з фірмовою символікою та логотипом, підібрати найбільш придатний матеріал, виготовимо прозорі пакети поліетиленові з нанесенням малюнка методом флексодруку фарбами Huber Group. Також можливе виробництво пакетів з нанесенням друку методом шовкографії (шовкотрафаретний друк). Барвники для фарбування плівок використовуємо компаній Shulman, Tosaf.

Плюси співпраці

Низькі ціни: якість висока
Доробка макета: безкоштовна
Типи сировини: ПНТ, ПСТ, ПВТ, ПП
Тиражі:
від малих до великих
Виробництво:
до 14 кал. днів
Доставка:
за наш рахунок
Друк, фотодрук: 1-6 кольорів, 6+6
Задати питання менеджеру

Асортимент продукції

    Завод з виробництва пакетів поліетиленових під торговою маркою «МПАК» пропонує наступні види виробів:

Як замовити пакети з логотипом оптом?

       Ви можете передати ескізи готового макету, вислати макет з начерками або доручити нам розробку дизайну для виготовлення пакетів з логотипом. Для цього необхідно буде надати таку інформацію: назва магазина, бренда чи торгової марки; фірмові кольори айдентики (якщо є), логотип, напрямок діяльності. Ми надамо вам особистого консультанта, який допоможе вибрати матеріал для виробництва пакетів (HDPE, LDPE, MDPE) і розміри, дасть рекомендації за товщиною плівки і ін.

3 простих кроку для замовлення продукції у виробника пакетів в Україні:

1. Створити заявку на прорахунок ціни із зазначенням типу пакету (банан, майка, петля), характеристик плівки і її товщини, розміру продукції та інформацію про малюнок, який буде наноситися.

2. Зробити замовлення і підписати договір про співпрацю.

3. Внести часткову передоплату (остаточний розрахунок проводиться після виготовлення поліетиленових пакетів).

У нас гнучка цінова політика, вигідна для замовника, і виробництво пакетів з логотипом повного циклу. Підсумкова вартість однієї одиниці продукції залежатиме від товщини плівки, розміру готового виробу, кількості кольорыв і складності малюнку, тиражу.

Запит на прорахунок
Наші роботи

intertop-green-min.jpeg
ecco-min.jpeg
metro-min.jpeg
fozzy-min.jpeg
rukavichka-min.jpeg
samsung-min.jpeg
obolon-new-b-min.jpeg
pacco-min.jpeg
lc-waikiki-min.jpeg
geox-min.jpeg
marc-opolo-min.jpeg
epicenter-min.jpeg
kishenya-min.jpeg
acko-min.jpeg
wv-min.jpeg
   skechers-new-one-min.jpeg
pizza-min.jpeg
decathlon-new-min.jpeg

Поліетиленові пакети майка - найкраща реклама вашого бренду

          Українські виробники поліетиленових пакетів забезпечують компанії брендованою продукцією і допомагають розвивати бізнес, інформувати клієнтів про акції, збільшувати прибуток. Реклама підвищує впізнаваність бренду і робить вплив на вибір товару споживачем.

5 вагомих причин купити пакети майка з нанесенням малюнка:

1. Вигідно - ви отримуєте безкоштовну рекламу, так як її оплачують самі клієнти при купівлі пакету.

2. Швидко - підготовка та виготовлення тиражу продукції займає до 14 календарних днів.

3. Ефективно - кожен кульок з вашою рекламою, в середньому, побачить близько 300 потенційних клієнтів.

4. Інформативно - ви можете рекламувати бренд, інформувати клієнтів про акції і знижки.

5. Перспективно - кожна компанія повинна постійно нагадувати про себе, щоб про неї не забували.

       Реклама на пакетах - це не просто двигун, а локомотив торгівлі. Тому і розкручені, і нові бренди повинні включити її до плану маркетингової стратегії.

       Наш завод виготовляє на замовлення пакети майка, банан та петля з логотипом, упаковку для м'яса птиці і хлібобулочних виробів, біорозкладні пакети і інші товари з поліетилену, пакети з крохмалю кукурудзи або картоплі. Продукція «МПАК» відмінної якості, ми виготовляємо упаковку з повнокольоровим фотодруком і під шовкографію. У нас можна купити кольорові, прозорі, білі пакети малих і великих розмірів різних видів.

       Основні етапи виробництва це: роздув плівки у вигляді рукава на екструдері, активація плівки за допомогою коронного розряду для глибокого проникнення фарби в поліетилен, флексодрук логотипу або малюнка на рукаві, приварювання або вирубка ручок в пакеті.


Біорозкладний пакет з прорубною ручкою (банан) з оксо - біорозкладною домішкою d2w (Великобританія)

Біорозкладний пакет банан з домішкою d2w


Чому вигідно співпрацювати з виробником упаковки «МПАК»

         «МПАК» - український виробник упаковки європейської якості. У нас власне виробництво повного циклу, нове обладнання, перевірені технології і власні напрацювання. Ми розробляємо дизайн, виробляємо плівку на екструдері, виготовляємо упаковку і наносимо на неї малюнок як методом флексодруку, так методом шовкографії (шовкотрафаретний друк). 

       Завдяки повному виробничому циклу ми точно розраховуємо термін виготовлення партії продукції, дотримуємося технологічного процесу, використовуємо найкращу сировину і якісні барвники. Метод флексодруку дозволяє нам наносити малюнок будь-якої складності з чітким промалювуванням дрібних деталей. Ми використовуємо від 1 до 6 основних кольорів (6+6), приймаємо замовлення на яскравий і барвистий фотодрук.

       У нас великий досвід співпраці з різними компаніями та брендами. Серед наших замовників є найбільші торговельні мережі, виробники харчової та нехарчової продукції, офіційні дилери європейських брендів в Україні.

       Ми входимо до числа провідних галузевих компаній-виробників і неодноразово отримували звання «Лідер року» в національному рейтингу. Ці важливі досягнення стимулюють наш розвиток, допомагають працювати ще більше, збільшувати асортимент, покращувати характеристики продукції.

       Ми приймаємо замовлення через інтернет і працюємо з усією Україною. У нас безкоштовна доставка в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Кривий Ріг, Львів, Запоріжжя, будь-які інші міста.

Завжди Раді новим партнерським зв'язкам і готові запропонувати вигідні умови співпраці!Відповіді на поширені питання по пакетам

Які терміни виготовлення партії пакетів?

Термін виготовлення всього тиражу – через 14 календарних днів після здійснення частини передоплати і погодження макету. Терміни готовності додатково можуть бути відкореговані по бажанню клієнта з урахуванням завантаження виробництва.

Чи можлива поставка пакетів на склад клієнта?

Поставка може бути як на склад транспортної компанії, так і до дверей Вашого офісу. Для більшої частини замовлень здійснюємо безкоштову доставку, яка залежить від кількості продукції в партії.

Чи змінюється ціна на пакет в залежності від зміни тиражу?

Ціна на продуцію може збільшуватися або зменшуватися при зміні тиражу в більшу або в меншу сторону. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний тираж та цікаву для Вас ціну на продукцію.

Який мінімальний тираж пакетів?

Для кожного клієнта тираж прораховуєтсья індивідуально виходячи з параметрів продукції і товщини плівки. В середньому кількість в партії може бути від 5000 штук.

Вверх