Виробництво пакетів і упаковки в Україні

       МПАК - український виробник поліетиленових пакетів та упаковки, який використовує новітні технології та інженерні розробки. Співпрацюємо з супермаркетами і магазинами, виробниками продуктів харчування і госптоварів, представниками провідних світових брендів одягу і взуття в Україні.

       При виготовлені пакетів основні види продукції це: майка з друком логотипу, пакет з прорубною ручкою (банан) та пакет з петлевою ручкою (петля). При виробництві кольорових та прозорих біорозкладних (еко) пакетів використовуються оксо - біорозкладні домішки D2W (Symphony Environmental Technologies plc), ADDITECH ® ОХ (Technocom LLC).

       Також виготовляємо на замовлення упаковку для хліба, напівфабрикатів, м’яса птиці, інших продуктів харчування, рукавички одноразові поліетиленові.

       В полімерній галузі виробники пакетів поліетиленових використовують три основних види сировини: ПНТ (HDPE - низького тиску) – плівка матова та шелестить, жорстка та міцна. ПВТ (LDPE - високого тиску) – гладка з глянцем та більш еластична. ПСТ (MDPE - середнього тиску) – мікс двох попередніх видів сировини компаній Marlex, Liten, Tipolen, Dow, Borealis и т.п. Виготовлямо також популярні пакети з крохмалю.

       Допоможено розробити дизайн з фірмовою символікою та логотипом, підібрати найбільш придатний матеріал, виготовимо прозорі пакети поліетиленові з нанесенням малюнка методом флексодруку фарбами Huber Group. Також можливе виробництво пакетів з нанесенням друку методом шовкографії (шовкотрафаретний друк). Барвники для фарбування плівок використовуємо компаній Shulman, Tosaf.

Плюси співпраці

Низькі ціни: якість висока
Доробка макета: безкоштовна
Типи сировини: Крахмал, ПНТ, ПВТ
Тиражі:
від малих до великих
Виробництво:
до 14 кал. днів
Доставка:
за наш рахунок
Друк, фотодрук: 1-6 кольорів, 6+6
Задати питання менеджеру

Асортимент продукції

    Завод з виробництва пакетів поліетиленових під торговою маркою МПАК пропонує наступні види виробів:

Як замовити пакети з логотипом оптом?

       Ви можете передати ескізи готового макету, вислати макет з начерками або доручити нам розробку дизайну для виготовлення пакетів з логотипом. Для цього необхідно буде надати таку інформацію: назва магазина, бренда чи торгової марки; фірмові кольори айдентики (якщо є), логотип, напрямок діяльності. Ми надамо вам особистого консультанта, який допоможе вибрати матеріал для виробництва пакетів (HDPE, LDPE, MDPE) і розміри, дасть рекомендації за товщиною плівки і ін.

3 простих кроку для замовлення продукції у виробника пакетів в Україні:

1. Створити заявку на прорахунок ціни із зазначенням типу пакету (банан, майка, петля), характеристик плівки і її товщини, розміру продукції та інформацію про малюнок, який буде наноситися.

2. Зробити замовлення і підписати договір про співпрацю.

3. Внести часткову передоплату (остаточний розрахунок проводиться після виготовлення поліетиленових пакетів).

У нас гнучка цінова політика, вигідна для замовника, і виробництво пакетів з логотипом повного циклу. Підсумкова вартість однієї одиниці продукції залежатиме від товщини плівки, розміру готового виробу, кількості кольорыв і складності малюнку, тиражу.

Запит на прорахунок
Наші роботи

intertop green
ecco
Metro
fozzy
Рукавичка
Samsung
Оболонь
Пакко
Lc Waikiki
Geox
Marc OPolo
Епіцентр
Велика Кишеня
Аско
WV
Skechers
Dominos Pizza
Decathlon

Поліетиленові пакети майка - найкраща реклама вашого бренду

          Українські виробники поліетиленових пакетів забезпечують компанії брендованою продукцією і допомагають розвивати бізнес, інформувати клієнтів про акції, збільшувати прибуток. Реклама підвищує впізнаваність бренду і робить вплив на вибір товару споживачем.

5 вагомих причин купити пакети майка з нанесенням малюнка:

1. Вигідно - ви отримуєте безкоштовну рекламу, так як її оплачують самі клієнти при купівлі пакету.

2. Швидко - підготовка та виготовлення тиражу продукції займає до 14 календарних днів.

3. Ефективно - кожен кульок з вашою рекламою, в середньому, побачить близько 300 потенційних клієнтів.

4. Інформативно - ви можете рекламувати бренд, інформувати клієнтів про акції і знижки.

5. Перспективно - кожна компанія повинна постійно нагадувати про себе, щоб про неї не забували.

       Реклама на пакетах - це не просто двигун, а локомотив торгівлі. Тому і розкручені, і нові бренди повинні включити її до плану маркетингової стратегії.

       Наш завод виготовляє на замовлення пакети майка, банан та петля з логотипом, упаковку для м'яса птиці і хлібобулочних виробів, біорозкладні пакети і інші товари з поліетилену, пакети з крохмалю кукурудзи або картоплі. Продукція МПАК відмінної якості, ми виготовляємо упаковку з повнокольоровим фотодруком і під шовкографію. У нас можна купити кольорові, прозорі, білі пакети малих і великих розмірів різних видів.

       Основні етапи виробництва це: роздув плівки у вигляді рукава на екструдері, активація плівки за допомогою коронного розряду для глибокого проникнення фарби в поліетилен, флексодрук логотипу або малюнка на рукаві, приварювання або вирубка ручок в пакеті.


Біорозкладний пакет майка з крохмалю кукурудзи

Біо пакет майка з крохмалю кукрудзи


Чому вигідно співпрацювати з виробником упаковки МПАК

         МПАК - український виробник упаковки європейської якості. У нас власне виробництво повного циклу, нове обладнання, перевірені технології і власні напрацювання. Ми розробляємо дизайн, виробляємо плівку на екструдері, виготовляємо упаковку і наносимо на неї малюнок як методом флексодруку, так методом шовкографії (шовкотрафаретний друк). 

       Завдяки повному виробничому циклу ми точно розраховуємо термін виготовлення партії продукції, дотримуємося технологічного процесу, використовуємо найкращу сировину і якісні барвники. Метод флексодруку дозволяє нам наносити малюнок будь-якої складності з чітким промалювуванням дрібних деталей. Ми використовуємо від 1 до 6 основних кольорів (6+6), приймаємо замовлення на яскравий і барвистий фотодрук.

       У нас великий досвід співпраці з різними компаніями та брендами. Серед наших замовників є найбільші торговельні мережі, виробники харчової та нехарчової продукції, офіційні дилери європейських брендів в Україні.

       Ми входимо до числа провідних галузевих компаній-виробників і неодноразово отримували звання «Лідер року» в національному рейтингу. Ці важливі досягнення стимулюють наш розвиток, допомагають працювати ще більше, збільшувати асортимент, покращувати характеристики продукції.

       Ми приймаємо замовлення через інтернет і працюємо з усією Україною. У нас безкоштовна доставка в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Кривий Ріг, Львів, Запоріжжя, будь-які інші міста.

Завжди Раді новим партнерським зв'язкам і готові запропонувати вигідні умови співпраці!Плівковий тришаровий екструдер

Екструдер для виробництва тришарових плівок


Відповіді на поширені питання по пакетам

Які терміни виготовлення партії пакетів?

Термін виготовлення всього тиражу – через 14 календарних днів після здійснення частини передоплати і погодження макету. Терміни готовності додатково можуть бути відкореговані по бажанню клієнта з урахуванням завантаження виробництва.

Чи можлива поставка пакетів на склад клієнта?

Поставка може бути як на склад транспортної компанії, так і до дверей Вашого офісу. Для більшої частини замовлень здійснюємо безкоштову доставку, яка залежить від кількості продукції в партії.

Чи змінюється ціна на пакет в залежності від зміни тиражу?

Ціна на продуцію може збільшуватися або зменшуватися при зміні тиражу в більшу або в меншу сторону. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний тираж та цікаву для Вас ціну на продукцію.

Який мінімальний тираж пакетів?

Для кожного клієнта тираж прораховуєтсья індивідуально виходячи з параметрів продукції і товщини плівки. В середньому кількість в партії може бути від 5000 штук.


Роздування поліетиленової плівки у вигляді рукава на екструдері

Роздування поліетиленової плівки на екструдері


Схема раздування плівки на екструдері:

  1. Пневмозавантажувачі сировини.
  2. Бункер для поліетилену та домішок.
  3. Шнек з температурними зонами для розігріву сировинної суміші до однорідної маси.
  4. Голова для формування заготівлі для раздування рукава. 
  5. Шланги подачі охолодженого повітря для раздування заготівлі. 
  6. Кільце охолодження. 
  7. Рукав. 
  8. Стабілізатор рукава (встановлений всередині рукава). 
  9. Кільцевий бондаж (корзина).


Вверх